Мої оголошення
 /  Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг

Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей публічний договір про надання послуг (надалі по тексту «Договір», «Угода», «Оферта») регулює відносини з використання сайту «Bboard» (надалі по тексту — Сайт у відповідних відмінках) між Користувачами та Виконавцем послуг.

1.2. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) цей Договір є публічним договором, і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (Користувач) зобов'язується виконувати умови цього Договору.

1.3. Виконавець надає послуги на умовах, описаних в цьому документі.

1.4. У цій Угоді, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

1.5. Якщо Користувач не згоден з цією Угодою повністю або частково, Виконавець просить його залишити цей сайт. Використання послуг Сайту означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови.

1.6. Починаючи використовувати будь-який сервіс Сайту або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач підтверджує свою дієздатність та прийняття умов Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків і цим самим засвідчує своє бажання укласти Договір, ця дія вважається прийняттям пропозиції (акцепт), і з цього моменту Користувач і Виконавець визначаються Сторонами Договору. У разі незгоди Користувача з будь-яким з положень цієї Угоди, Користувач не має права використовувати сервіси Сайту.

Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо. Таким чином, Виконавець/Сайт не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційну торговельну платформу для розміщення оголошень та суміжної інформації.

Виконавець не є гарантом правильності, точності, детальності або повноти інформації, розміщеної на сайті третіми особами.

У зв'язку з цим Виконавець знімає з себе відповідальність:

1.7. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет за поточною адресою.2. ПУБЛІКАЦІЯ ІНФОРМАЦІЇ НА САЙТІ

Заборонено розміщувати інформацію/оголошення:

Видаляються оголошення, що містять наступне:

Виконавець не здійснює обов'язкової перевірки інформації/оголошень, що розміщуються Користувачем.

Виконавець не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при розміщенні інформації/оголошень, а також будь-які матеріальні та/або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим.

Виконавець може вносити будь-які зміни до тексту оголошень, що не впливають на зміст оголошення чи мають за мету усунення порушень.

Виконавець може переносити оголошення в інші рубрики Сайту.

Виконавець може відмовити в публікації оголошень, якщо вони не відповідають тематиці вибраних розділів або порушують цю Угоду.

Виконавець може обмежувати кількість оголошень від одного Користувача з метою зручності користування Сайтом без пояснення причин.3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН4. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ

4.1. Користувач зобов'язується ознайомитися з цінами на платні послуги, що надаються Виконавцем на Сайті. Вартість обраної послуги доступна на сторінці замовлення і залежить від параметрів замовлення.

4.2. Виконавець має право в односторонньому порядку переглядати ціни на Послуги і запроваджувати нові тарифні плани. Про встановлення нових цін Виконавець сповіщає Користувача шляхом опублікування повідомлення про це на Сайті. Користувач не заперечує проти отримання на свою електронну адресу інформації про зміну тарифних планів, інформації про акції, які проводить Виконавець.

4.3. Керуючись вартістю обраних послуг, Користувач самостійно визначає суму поповнення балансу на Сайті та зобов'язується не поповнювати баланс на суму, що перевищує суму очікуваних витрат протягом одного місяця.

4.4. Повернення сплачених за не надані послуги грошових коштів здійснюється Виконавцем у наступних випадках:

4.4. У разі систематичних (два та більше разів) порушень умов цієї Угоди повернення сплачених Користувачем грошових коштів відбувається на підставі рішення Виконавця після відповідного звернення Користувача. Виконавець має право відмовити в поверненні коштів Користувачу, який систематично порушує умови Угоди.

4.5. Акти прийому-передачі наданих послуг надаються Користувачам - юридичним особам, що є суб’єктами підприємницької діяльності тільки у випадку оплати послуг безпосередньо на рахунок Виконавця, згідно попередньо виставленого рахунку-фактури. Користувач зобов'язується протягом 5 (п'яти) календарних днів після отримання підписати Акт і направити Виконавцю підписаний примірник Акту, або в той же термін направити Виконавцю мотивовану відмову від підписання Акту із зазначенням причин відмови від підписання. У разі якщо в зазначений термін Користувачем не буде відправлений підписаний Акт, або мотивовану відмову від його підписання, платні послуги, надані Виконавцем, вважаються прийнятими без зауважень щодо якості та строку надання. Для обліку кількості розміщених оголошень за одиницю приймається 1 (одне) Розміщення.5. ПРИЗУПИНЕННЯ ТА/АБО ОБМЕЖЕННЯ ТА/АБО ВИДАЛЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ ТА/АБО АКАУНТА КОРИСТУВАЧА ВИКОНАВЦЕМ.

5.1. Виконавець має право призупинити та/або обмежити та/або видалити будь-яке оголошення Користувача без попереднього повідомлення, без отримання будь-якої згоди Користувача, без пояснення причин.

5.2. Виконавець має право призупинити та/або обмежити та/або видалити будь-який обліковий запис (акаунт) Користувача без попереднього повідомлення, без отримання будь-якої згоди Користувача, без пояснення причин.6. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Сайт та його сервіси на свій страх та ризик "як є", оцінює та несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайті оголошень, а Виконавець та співробітники не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті оголошень, за будь-які збитки і втрати, які стали результатом використання розміщених на Сайті оголошень Користувача та інші дані.

6.2. Виконавець не гарантує відсутності помилок в роботі сайту.

6.3. Виконавець не гарантує збереження облікового запису Користувача чи розміщеної Користувачем інформації.

6.4. Виконавець не є організатором/ініціатором/стороною угоди між Користувачами.

6.5. Виконавець не може контролювати достовірність інформації, яка розміщується користувачами в оголошеннях. Виконавець не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані в результаті вчинення правочину, або неналежної поведінки будь-якої зі сторін угоди.

6.6. Виконавець не несе відповідальності за зміст оголошень та/або гіперпосилань на інші сайти, що розміщені в оголошеннях Користувачів.

6.7. Виконавець не несе відповідальності за поведінку Користувачів, або за пропоновані ними товари/послуги, зазначені в оголошеннях. Всі суперечки і конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Виконавця.

6.8. Якість, безпека, законність і відповідність товару або послуги їх опису, а також можливість Користувача продати або придбати товар/послугу знаходяться поза контролем Виконавця.

6.9. Виконавець закликає Користувачів бути обережними і зберігати здоровий глузд при користуванні послугами Сайту. Користувач повинен розуміти, що його контрагент може видавати себе за іншу особу та/або не мати відповідної дієздатності. Використання Сайту має на увазі, що Користувач усвідомлює і приймає ці ризики, а також погоджується, що Виконавець не несе відповідальності за дії та/або бездіяльність з боку Користувача.

6.10. Користувач не може робити висновок, що пропозиція, продаж і придбання будь-якого товару або послуги є дійсними та легальними виходячи з факту розміщення, продажу та придбання товару або послуги на Сайті. Виконавець не несе відповідальності за завершення угоди Користувачем Сайтів. Користувач приймає на себе повну відповідальність за свої дії.

6.11. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувача в результаті використання останнім послуг Сайту, Користувач погоджується пред'являти ці вимоги самостійно і без втручання з боку Виконавця, а також звільняє Виконавця від усіх вимог, зобов'язань, компенсацій по відшкодуванню збитків, витрат (затрат), включаючи адвокатські гонорари, відомих або невідомих, що виникли в результаті, або у зв'язку з такими вимогами.

6.12. Виконавець не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ до серверів Виконавця та/або несанкціоноване втручання в роботу серверів Виконавця третіми особами, незалежно від цілей, які вони переслідують.

6.13. Виконавець не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на Сайті, включаючи їх відтворення та/або поширення, здійснені як в рамках Сайту, так і іншими можливими способами.

6.14. Виконавець не несе відповідальності за розміщену Користувачем інформацію. Відповідальність за інформацію, яку розмістив Користувачем несе він сам.

6.15. Вся розміщена на сайті інформація вважається власністю користувачів, що її розмістили до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі Сайту не отримують ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами і несуть повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.

6.16. Бездіяльність з боку Виконавця в разі порушення Користувачем, або іншими Користувачами положень Угоди не позбавляє Виконавця права здійснювати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмову Виконавця від своїх прав, в разі здійснення подібних порушень в подальшому.

6.17. Користувач має право повідомити Виконавця про факт порушення його прав іншим Користувачем написавши через форму зв`язку з адміністратором. У разі обґрунтованості скарг Користувача, Виконавець на свій розсуд видаляє оголошення, яке порушує права Користувача.

6.18. Виконавець не несе відповідальності за перешкоди або неможливість надання доступу до Сайту.

6.19. Ні за яких умов Виконавець не несе відповідальності за прямі, непрямі збитки, виплачені штрафні санкції будь-якого характеру (навіть якщо Виконавець був попереджений про можливість таких збитків) в результаті використання Сайту і його сервісів Користувачем, включаючи без обмеження випадки, в яких збитки/шкода стала результатом використання та/або неправильного використання Сайту та його сервісів.

6.20. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Виконавцем агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, трудових відносин, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.7. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

7.1. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач надає свою згоду Виконавцю на обробку своїх персональних даних, Користувач дозволяє здійснення будь-яких дій в інформаційній (автоматизованій) системі та/або картотеці персональних даних, пов'язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням на необмежений термін, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням, включаючи реалізацію і передачу, знеособленням, знищенням (разом - «обробкою») всіх переданих персональних даних з метою поширення інформації, пов'язаної з діяльністю Сайту.

7.2. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач підтверджує відсутність будь-яких застережень щодо обмеження права на обробку персональних даних, а також надає свою добровільну згоду на використання таких персональних даних на Сайті, наданню права обробки, доступу і розповсюдження будь-яким третім особам в вищевказаних цілях на необмежений термін без повідомлення Користувача про таку передачу персональних даних.

7.3. Сайт та/або Виконавець може здійснювати обробку персональних даних Користувача в письмовій (паперовій), електронній та іншій формі, включаючи, але не обмежуючись наступними персональними даними:

7.4. Персональні дані Користувача Сайту обробляються Сайтом та/або Виконавцем з метою:

7.5. Використання персональних даних Користувачів в історичних, статистичних чи наукових цілях здійснюється в знеособленому вигляді. Використання персональних даних Користувачів в знеособленому вигляді не вимагає їх додаткової згоди.

7.6. Відповідно до вимог чинного законодавства України Виконавець може розкривати Персональні дані Користувачів третім особам в цілях, пов'язаних з їх законними правами і повноваженнями, у тому числі державним органам та установам, при дотриманні встановленого порядку надання таких даних.

7.7. Персональні дані Користувачів Сайту, зберігаються протягом усього терміну діяльності Сайту або до моменту, коли Користувач побажає розірвати відносини з Сайтом (видалити свій обліковий запис/акаунт). Подати заявку на видалення даних облікового запису/акаунту можна з особистого кабінету Користувача (Особистий кабінет -> Налаштування облікового запису -> Видалити обліковий запис).

7.8. Користувач має право:

Кукіси (cookies), IP-адреси та схожі технології ідентифікації користувача. Збір інформації третіми сторонами.

Для зберігання даних Користувача а також його ідентифікації Сайт використовує кукіси (cookies) а також схожі технології зберігання та ідентифікації. Перш за все це дозволяє надавати користувачам максимальні зручності в користуванні сайтом. Наприклад: при повторному заході на сайт не потрібно повторювати процес входу (авторизації).

Сайт може дозволяти збирати інформацію третім сторонам (постачальникам рекламних та/або аналітичних послуг). Дані, які можуть бути зібрані третіми сторонами підлягають захисту відповідно до чинної політики конфіденційності цих третіх сторін.

При використанні Сайту, Користувач підтверджує свою згоду на використання файлів cookies, IP-адрес та схожих технологій ідентифікації.

Якщо Користувач не згоден з тим, щоб Сайт використовував вищенаведені технології ідентифікації та/або збору даних - Користувач повинен відповідним чином встановити налаштування свого браузера або не використовувати Сайт.8. ТЕРМІН ДІЇ УГОДИ І ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ця Угода набуває чинності з моменту початку використання Користувачем будь-якого сервісу Сайту, або з моменту реєстрації Користувача на Сайті, і діє безстроково.

Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, без пояснення причин.

Розірвання Угоди з боку Виконавця може статися у випадках:9. ІНШІ УМОВИ

У разі виникнення форс-мажорних обставин (бойові дії, надзвичайний стан, стихійне лихо, тощо) настання яких неможливо передбачити, Виконавець не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем, а також безперебійну роботу Сайту.

Виконавець не несе жодної відповідальності за невиконання взятих на себе зобов'язань протягом дії форс-мажорних обставин.

Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або тим, що не підлягає примусовому виконанню не тягне за собою недійсності або невиконання інших положень цієї Угоди.
ua
/ua/
0