Мої оголошення
 /  Різні товари  /  Товари для курців  /  Тютюн  /  НАСІННЯ ТЮТЮНУ 11-ти поп сортів-Берлі38-46, Ксанті...
 /  ... / ... / Тютюн
Продам / купити
НАСІННЯ ТЮТЮНУ 11-ти поп сортів-Берлі38-46, Ксанті, ГаванаZ992, Махорка, Вірджинія, Герцегов, Тернопіль
Продам / купити

НАСІННЯ ТЮТЮНУ 11-ти поп сортів-Берлі38-46, Ксанті, ГаванаZ992, Махорка, Вірджинія, Герцегов, Тернопіль

Ціна25 грн.
Регіон: вся Україна, Тернопільська обл. / Тернопіль   (Район)
Оновлено:
1) "ВІРДЖИНІЯ ГОЛД" /Жовта вірджинія /
Вірджинія-найсолодший сортотип тютюну в світі. В основному використовується в мішку фабричних сигарет (70% від всієї мішки, складає основу) і трубкових сумішах. Сорт родом з Америки, штат Virginia. В даний час він вирощується на всій території Західної Європи та України. Золотиста Вірджинія найбільш легка у вирощуванні.Має опір проти хвороб тютюну (мозаїчна хвороба тютюну та ін. Так само дуже хороша для новачків (легко контролювати зрілість). Вирощувати найкраще під відкритим сонцем, а не в тіні.У міру фарбування листка в жовтувато-зелений колір його знімають. Дає дуже великий вихід сировини. Сорт середньостиглий, достигає до середини серпня. Росте швидко, любить помірні поливи. Кущ «густий».Довжина листя доходить до 60-65 сантиметрів і більше.Кущ висотою від 170 до 220 сантиметрів. Квіти від блідо Рожевих, до яскраво рожевих.Аромат диму у цього сорту яскравий, з легкою кислинкою, медово-фруктово-солодкий через вміст великої кількості цукрів до 20%.Горіння відмінне. Міцність середня. Сушка рекомендується вогнева (тривалість близько 4-5 днів) після якої лист набуває світло-жовте, світло-коричневе забарвлення, але в наших умовах можна замінити і сонячною, з повною втратою хлорофілу. Чим довше за часом сушка, тим більше темніше і міцніше стає лист, з насиченим ароматом. Для повного розкриття смаку обовязковаязкова ферментація.
2) "ВІРДЖИНІЯ БРАЙТЛІФ"/Зазвичай жовто-оранжевого кольору, іноді з відходом кольору в червоний, володіє менш різким смаком, ніж Жовта Вірджинія, і більш глибоким. Даний тютюн має світлий колір листя. І відповідно ранній термін дозрівання, правда характерний він тільки для теплих регіонів, але і в нашій середній смузі можна починати збирати вже в серпні.Висота рослини 200-230 сантиметрів. Листя плотне_досягає довжини до 70 сантиметрів, завширшки близько 25-35 сантиметрів. Зростання листя від стовбура спочатку спрямований вгору, в міру дозрівання вони випрямляються перпендикулярно стовбуру. У нашій смузі листя визрівають за 115-130 днів.Завдяки великій кількості вуглеводів, дим у тютюну дуже густий, солодкий з невеликою кислинкою. При курінні зазвичай змішують з тридцятьма-сорока відсотками Берлі або з іншими сортами для ароматизації. Міцність середня, вище середнього, коливається в залежності від ферментації. Сушка як і говорилося вище, вогнева або сонячна, ферментація необхідна, щоб розкрити всю повноту і солодкість аромату. Вірджинія Брайтліф часто використовують при створенні Флейків, так як ферментація під пресом і термічна обробка сприятливо впливають на його смакові властивості. Цей тютюн надає Флейкам ті самі знамениті тони сухофруктів - чорносливу, інжиру та інших. Пресування Брайтліф робить аромати тютюну більш насиченим і глибшими, роблячи смак тютюну менш солодким. Багато Флейків володіють підвищеним вмістом «Вітаміну N»,але далеко не всі. Лейклендські Вірджинії зазвичай мають ударну концентрацію цього «вітаміну».
3) "ГАВАНА Z992"
Легендарний тютюн екстра-класу родом з Куби з запахом знаменитих сигар. Широко використовується для виробництва сигар, сигарет, трубок, володіє особливим, багатим смаком і чудовим ароматом. Цукру трохи меньше ніж у вірджінії, тому його відрізняє кисло-солодкий смак та аромат ладану або фіміану. Рослина швидкоростуча, з потужним, гіллястим стеблом, висотою 1,5-2 м. Листя великі, що чергуються, безчерешкові, опушені, завдовжки до 80 см. Квітки воронкоподібні, розташовані групами на вершинах стебел. Рослина добре росте на сонячних ділянках, вважає за краще на родючий грунтах з додаванням піску, но прекрасно росте на чорноземі. Міцність тютюну залежить від того, з якої частини рослини зібраний лист, і від регіону, в якому тютюн вирощували. Але є міцнішим за вірджінію. Дозріває за 65 днів. Сушка тіньова-лист робиться червоно-коричневим. Ферментація потрібна-при 60*.
4) "БЕРЛІ 46" Цей сорт тютюну відрізняється особливим, насиченим горіховим смаком. Використовують в трубкових, сигаретних сумішах, Вегетаційний період від висадки розсади до технічної зрілості 110-130 днів. Висота рослини до 2 м, листя темно-зеленого кольору,гладкі,мясисті,смоляні,з високим вмістом нікотину.Вирощують посівом насіння на розсаду в лютому-березні. Розсаду висаджують у відкритий грунт в фазі 5-6 справжніх листків після зникнення загрози заморозків - в квітні-травні. Збір проводять при появі на листках світло-жовтої облямівки. Використовують природну тіньову сушку. Тютюн перед вживанням можна не ферментований. Але ферментований має більш насичений смак та горіховий аромат.Колір тютюну - коричневий, з матовим відтінком. Вміст нікотину в цьому тютюні коливається від 2,5 до 4 відсотків, а ось цукру в тютюні цього сорту практично немає, тому його завжди збагачують тим чи іншим тютюном підсолоджувачем. Завдяки відсутності цукру аромат "Берлі" значно сухіший і щільніший "вірджінії".
5) "КСАНТІ" Один з кращих ароматних сортів грецького тютюну. Відноситься до Басм. Кущ еліпсовидний висотою до 1,6 м з рожевими квітками. Технічних листків 18-20.Розмір листя середнього ярусу 40х24 см. Термін визрівання 50 днів. При визрівання лист трохи змінює колір з легкої жовтизною по венах. Кущ циліндричної форми, листки сидячі, темно-зелені, широкоовальной форми, з бархатистою поверхнею. Вони дуже еластичні, з тонкими прожилками,насичені ефірними масламі. В сухому вигляді листя жовто-коричневого кольору, з чудовим, тонким ароматом, солодкістю і свіжим смаком. Як і всі Орієнтали, Ксанті - тютюн сонячної сушкі. Збирати його можна цілим кущем. Особливо цінуються листя верхнього ярусу. Для повного розкриття смаку досить протягом декількох місяців не допускати повного пересихання листа. Ксанті може бути використаний в чистому вигляді, в сигаретах, трубці і кальяні, але через особливу яскравість аромату і економії (це один з найдорожчих тютюнів) зазвичай його додають в мішку до Берлі і Вірджинії з розрахунку 10-20 відсотків. Вміст нікотину низький. Ферментації не потребує. Але при ферментації 72 години, значно проявляються ароматичні властивості.Сорт дуже вимогливий до грунту. На високогумосному чорноземі Ксанті може вирости до двох метрів заввишки, але при цьому втратить майже всі свої ароматичні властивості. Ідеальними для цього тютюну є розріджені, легкі піщані ґрунти. Схема посадки 50х10 см або 70х17 см.
6)БЕРЛІ 38. Використовується в сумішах для люльок та сигаретах та у чистому вигляді. Вегетаційний період від висадки до технічної стиглості 110-130 днів.Виростає у висоту до 150-180см.Листя велике 65х45см. Вирощується висівом насіння на розсаду в лютому — березні, у відкритий грунт пересаджувати в квітні — травні в фазі 5 — 6 листочків.Збір проводять при появі на листках жовтизни. Використовують природну сушку. Тютюн перед вживанням ферментують. Цей сорт тютюну відрізняється особливим, насиченим карамельно-шоколадним ароматом з горіховим присмаком_середньої міцності після ферментаціїї.(аромат залежить від якості грунту).Колір — від світло-коричневого до кольору червоного дерева, з матовим відтінком.
7)"ГЕРЦЕГОВИНА ФЛОР"-один з найпопулярніших сортів тютюну, який здобув популярність завдяки своїм високопродуктивним, смаковим і ароматичним якостям. Рослина невибаглива, висотою до 1,5 м. Листя великі. Вирощують через розсаду.Вегетаційний період 115-130 днів. Збір проводять, коли на листках зявляється світло-жовта облямівка. (//www.bboard.com.ua)
8)"ВІРДЖИНІЯ ДАРК(темна)".Висота: 1,8 м.Міцний.Вміст нікотину: 3 % і більше.Всесвітньо відомий сорт курильного тютюну, і найпопулярніший серед інших сортів тютюну. Він знаменитий своїм солодким смаком, фруктовим ароматом. Він підходить для створення частіше купажного тютюнової сировини, ніж скелетного.
9)"МАХОРКА ВЕРГУН".Висота: 1,5 м.Міцний .Вміст вуглеводів: 9-10% Вміст нікотину: 3 %.Тип:самокрутковий.Ця махорка відома своїм золотавим відтінком, а також унікальним смаком і запахом диму.Тютюн визріває протягом 35 - 60 днів.Далі справа за малим: висушити, нарізати і можна робити самокрутки.
10)БОЛІВІЙСЬКИЙ ЧОРНИЙ.
Високопродуктивний сорт тютюну, листя якого, при правильній ферментації, набувають майже чорного кольору. Через цю особливість він і отримав свою назву і класифікується як чорний тютюн. Чорним тютюном називається група сортів, об'єднаних родом загальних властивостей, основними з яких є властивий їм особливий смак та аромат. Болівійський чорний, по праву, вважається одним із ароматних трубочно-сигарних тютюнів. За термінами дозрівання сорт середньостиглий (70 днів). Рослина сильна, потужна, висотою 2-2,3 м з довгим, товстим листям, довжиною 76-90 см і шириною 35-40 см. На одній рослині формується до 28 шт. величезних, липких на дотик листя. При дозріванні листя змінює колір на світло-зелений із жовтизною. Сировина перед ферментацією, коричневого кольору.Використовують як нюхальний, трубковий, сигарний, а також суміші з іншими тютюном.
11) "ВІРДЖИНІЯ УГОРСЬКА"
Вірджинія Угорська,схожа на вірджинію голд,але має трохи меньше цукрів за вірджинію голд,з каво-шоколадним ароматом.В основному використовується в мішку фабричних сигарет (70% від всієї мішки, складає основу) і трубкових сумішах.Вірджинія найбільш легка у вирощуванні.Має опір проти хвороб тютюну (мозаїчна хвороба тютюну та ін.Так само дуже хороша для новачків (легко контролювати зрілість).Вирощувати найкраще під відкритим сонцем,а не в тіні.У міру фарбування листка в жовтувато-зелений колір його знімають.Дає дуже великий вихід сировини.Сорт середньостиглий, достигає до середини серпня.Росте швидко, любить помірні поливи. Кущ «густий».Висотою до 2 метрів та довжина листя доходить до 60-65 сантиметрів і більше.

Власний урожай 2023р.Термін придатності насіння-5років і більше.Вартість 1г-чайна ложка_до 5000 насінин) -25грн.Гуртова ціна-15грн за 1г.,при купівлі від 20-ти грам.
Відправка новою поштою,укрпоштою післяплатою та по передоплаті на карту приватбанку.Є центральна жилка-50грн за 1кг.,яку використовують для боротьби з різними шкідниками та паразитами на рослинах, так і на тваринах та в іншому.Телефонуйте з 12 до 21год. Без вихідних.

НАСІННЯ ТЮТЮНУ 11-ти поп сортів-Берлі38-46, Ксанті, ГаванаZ992, Махорка, Вірджинія, Герцегов — «ApkUA.com»

 
Автор, контакти
Володимир /  відгуки, інфо. /  оцінка активності
Телефон: +380xxxxxx показати
Передоплата або супервигідна ціна? Обов'язково ознайомтесь!
Додатково
ID оголошення: #1108946 (додано зареєстрованим користувачем, дата реєстрації: 13-02-2019)
Додано / Оновлено: 03-07-2024 18:54   (актуальне, до: 03-08-2024)
Постійна адреса оголошення: 
Показів / переглядів за сьогодні: ?, всього: ?
 
Схожі оголошення
Серед них є багато цікавих...
ua
/ua/
0